Veľké veci začínajú maličkosťami.

Vitajte na mojej oficiálnej stránke. Moje meno je Ivan Michna, mám 49 rokov, som ženatý a s manželkou Alenou máme syna Martina.

Už dlhší čas som zvažoval vytvorenie osobného  webového profilu. Priznám sa, že napriek tomu, že nie som veľkým prívržencom  elektronickej  komunikácie a sociálnych sietí,  rozhodol som sa aj  pre túto formu svojej prezentácie.

Ako rodený Zlatomoravčan a vyštudovaný prírodovedec na Komenského Univerzite v Bratislave, som prešiel rôznymi životnými, ale hlavne pracovnými medzníkmi. Štátna správa, správa vecí verejných, ako aj regionálna a komunálna politika ma však sprevádzajú celý môj doterajší pracovný život. Môj web však  nie je len o práci, ktorá nám  spravidla berie polovicu aktívneho života, ale aj o rodine a priateľoch. 

Keď istá slovenská speváčka  takmer  pred dvadsiatimi rokmi naspievala svoj veľký hit „Čo o mne vieš“ iste netušila, že kto nebude o  pár rokov na webe akoby neexistoval. Doba sa mení a ten kto sa drží starého je predurčený padnúť s ním.

   Pomaly mám za sebou istú etapu života, každodenné  víťazstvá i prehry, veď to poznáte, život naozaj nie je ani biely, ani čierny. Určite nechcem  bilancovať, len ponúkam pohľad na môj doterajší život, ľudí a udalosti, ktoré sú  jeho neoddeliteľnou súčasťou. Ak sa mi to aspoň z časti podarilo, budem rád.

podpis

 

 

icon